top of page
מירב לוגו-04 (1).png

 מדיניות הפרטיות שלנו
 
ARTISANOSE

בשמי בוטיק

הפרטיות שלכם חשובה לנו! בחלק הבא תמצאו את כל מה שאתם צריכים לדעת על אופן איסוף הנתונים שלנו והשימוש בהם
עודכן: ינואר 2021

הקדמה
 

 1. הפרטיות של האורחים באתר שלנו חשובה לנו מאוד ואנחנו מחויבים לשמירה עליה. מדיניות זו מסבירה מה נעשה עם הפרטים האישיים שלכם.

 2. ההסכמה לשימוש שלנו בעוגיות (cookies) בהתאם לתנאים של מדיניות זו בזמן הביקור הראשון באתר שלנו, מאפשרת לנו להשתמש בעוגיות בכל פעם שאתם מבקרים באתר.

 3. אין כל חובה על מסירת מידע לפי חוק. אך אי מסירת מלוא הפרטים הנדרשים ו/או מסירת פרטים שגוייםעלולים בין היתר לפגום באיכות השירות שנוכל לספק לכם, וביכולתנו ליצור עימכם קשר במידת הצורך. מסירת המידע נעשית מרצונכם החופשי ובהסכמתכם ומהווה הסכמה מצידכם כי החברה בעלת האתר תהיה רשאית לעשות שימושבמידע הנ"ל בכפוף למדיניות זו ולהוראות הדין

א. איסוף פרטים אישיים

ייתכן והסוגים הבאים של פרטים אישיים ייאספו, יאוחסנו, ויעשה בהם שימוש:

 1. מידע על המחשב שלכם, כולל כתובת ה-IP שלכם, מיקומכם הגאוגרפי, סוג הדפדפן והגרסה שלו, ומערכת ההפעלהבה אתם משתמשים;
   

 2. מידע על הביקורים והשימוש שלכם באתר, כולל מקור ההפניה, אורך הביקור, צפיות בעמודים, ונתיבי המעבר שלכם באתר;
   

 3. מידע, כמו למשל כתובת הדואר האלקטרוני שלכם, שמכם או מספר הטלפון שלכם שאתם מזינים בזמן ההרשמה לאתר שלנו או לטפסים הקיימים בו;
   

 4. מידע שאתם מזינים בזמן יצירת פרופיל באתר שלנו - לדוגמה, השם שלכם, תמונות פרופיל, מגדר, יום הולדת, מצב מערכות יחסים, תחומי עניין ותחביבים, פרטי השכלה, ופרטי תעסוקה;
   

 5. מידע, כמו למשל השם וכתובת הדואר האלקטרוני שלכם, שאתם מזינים על מנת ליצור מנוי להודעות הדואר האלקטרוני ו/או הניוזלטר שלנו;
   

 6. המידע שאתם מזינים בזמן השימוש בשירותים באתר שלנו;
   

 7. מידע שנוצר בזמן השימוש באתר שלנו, כולל מתי, כמה, ובאילו נסיבות אתם משתמשים בו;
   

 8. מידע הקשור לכל מוצר שאתם רוכשים, שירותים בהם אתם משתמשים, או העברות שאתם מבצעים באתר שלנו, הכולל את השם שלכם, הכתובת, מספר הטלפון, כתובת הדואר האלקטרוני, ופרטי כרטיס האשראי שלכם;
   

 9. מידע שאתם מפרסמים באתר שלנו בכוונה לפרסמו באינטרנט, שכולל את שם המשתמש שלכם, תמונות הפרופיל, ותוכן התגובות שלכם;
   

 10. מידע שנכלל במסרים שאתם שולחים לנו בדואר האלקטרוני או באמצעות האתר שלנו, כולל תוכן המסר והמטא-דאתה שלו;
   

 11. כל סוג אחר של פרטים אישיים שאתם שולחים אלינו.
   

חשוב לדעת: לפני שתחשפו בפנינו את הפרטים האישיים של אדם אחר, עליכם לבקש את הסכמת האדם הזה גם עבור השיתוף וגם עבור העיבוד של אותם הפרטים האישיים על פי מדיניות זו.

ב. שימוש בפרטים האישיים שלכם
 

בפרטים אישיים שנמסרו לנו דרך האתר שלנו ייעשה שימוש למטרות שצוינו במדיניות זו, או בעמודים הרלוונטיים שבאתר. ייתכן שנשתמש בפרטים האישיים שלכם למטרות הבאות על פי שיקול דעתה הבלעדי של החברה המנהלת את האתר ובכפוף לכל דין, לרבות לצורך המטרות המפורטות להלן:

 1. ניהול האתר והעסק שלנו;
   

 2. התאמה האישית של האתר עבורכם;
   

 3. לאפשר לכם להשתמש בשירותים הזמינים באתר שלנו;
   

 4. שליחה של סחורות שרכשתם דרך האתר;
   

 5. אספקה של שירותים שרכשתם דרך האתר;
   

 6. שליחה של הצהרות, חשבונות עסקה, תזכורות תשלום אליכם, ואיסוף תשלומים מכם.
   

 7. לשלוח לכם הודעות מסחריות שאינן שיווקיות;
   

 8. לשלוח לכם התראות בדואר אלקטרוני שביקשתם באופן ספציפי;
   

 9. שליחה של הניוזלטר שלנו אליכם בדואר אלקטרוני, אם ביקשתם זאת (אתם יכולים להודיע לנו בכל עת שכבר אין לכם צורך בניוזלטר ולהסיר עצמכם בקלות מרשימת התפוצה שלנו);
   

 10. שליחה של מסרים שיווקיים שקשורים לעסק שלנו והעסקים של חברות צד ג’ שנבחרו בקפידה ואשר לדעתנו עשויות לעניין אתכם, בדואר או, במקרים שבהם הסכמתם לכך ספציפית, בדואר האלקטרוני, או באמצעות טכנולוגיות דומות (אתם יכולים ליידע אותנו בכל עת אם אתם כבר לא מעוניינים בקבלת מסרים שיווקיים);
   

 11. אספקה של מידע סטטיסטי בנוגע למשתמשים שלנו לצד ג’ (יובהר כי צד ג’ זה לא יוכל לזהות אף משתמש בודד לפי המידע);
   

 12. טיפול בבירורים ותלונות שהוגשו על ידכם או נוגעות אליכם וקשורות לאתר שלנו;
   

 13. לשמור על האתר שלנו מאובטח ולמנוע הונאה;
   

 14. על מנת לטפל בבעיות טכניות או בבעיות אבטחה
   

 15. אימות של היענות לתנאי השירות המכתיבים את אופן השימוש באתר (כולל ניטור של הודעות פרטיות שנשלחו דרך שירות ההודעות הפרטיות של האתר שלנו);
   

 16. שימושים אחרים.
   

אם תמסרו לנו מידע אישי לפרסום באתר שלנו, אנחנו נפרסם את המידע ונשתמש בו בדרכים אחרות בהתאם לרישיון שתספקו לנו.

ניתן להשתמש בהגדרות הפרטיות שלכם כדי להגביל את הפרסום של המידע שלכם באתר שלנו, וניתן לשנות אותן בעזרת בקרות הפרטיות שבאתר.

אנחנו לא נספק את הפרטים האישיים שלכם ללא הסכמתכם לכל צד ג’ שהוא, לצורך השיווק הישיר שלו, או של כל צד ג’ אחר.
 

ג. חשיפת פרטים אישיים
 

אנחנו עשויים למסור את הפרטים האישיים שלכם לכל אחד מהעובדים, המנהלים, המבטחים, היועצים המקצועיים, הסוכנים, הספקים, או קבלני המשנה שלנו, במידה סבירה וכנדרש למטרות המצוינות במדיניות זו.

אנחנו עשויים למסור את הפרטים האישיים שלכם לכל חברה בקבוצת החברות שלנו (זה אומר כל חברות הבת שלנו, חברת הגג שלנו, וכל חברות הבת שלה במידה סבירה וכנדרש למטרות המצוינות במדיניות זו.

אנחנו עשויים למסור את הפרטים האישיים שלכם:
 

 1. במידה ולפי מה שנדרש מאתנו על פי חוק;
   

 2. בהקשר של כל הליך משפטי קיים או עתידי;
   

 3. על מנת לבסס, להפעיל, או להגן על זכויותינו המשפטיות (כולל אספקה של מידע לאחרים למטרות מניעת הונאה והפחתה של סיכון אשראי);
   

 4. לרוכש (או הרוכש הפוטנציאלי) של כל עסק או רכוש שאנחנו רוכשים ו/או שוקלים לרכוש;
   

 5. לכל אדם שאנחנו מאמינים במידה סבירה שעשוי לפנות לבית דין או לכל רשות מוסמכת לצורך מסירה של הפרטים האישיים בהם סביר לדעתנו שאותו בית דין או רשות יורה על מסירה של פרטים אישיים אלה.

       למעט על פי הכתוב במדיניות זו, אנו לא נספק את הפרטים האישיים שלכם לצד ג’.

ד. העברות נתונים בינלאומיות
 

 1. ייתכן והמידע שאנחנו אוספים יאוחסן, יעובד, ויועבר בין כל אחת מהמדינות בהן אנו פועלים כיום ובעתיד, על מנת לאפשר לנו להשתמש במידע בהתאם למדיניות זו.
   

 2. ייתכן שמידע שאנחנו אוספים יועבר למדינות הבאות, להן אין חוקי הגנת נתונים התואמים את אלה הפועלים באזור הכלכלי האירופי: ארצות הברית של אמריקה, רוסיה, יפן, סין, והודו.
   

 3. פרטים אישיים שאתם מפרסמים באתר שלנו או מוסרים לפרסום באתר שלנו עשויים להיות זמינים, באמצעות האינטרנט, מסביב לעולם. אנחנו לא יכולים למנוע את השימוש או השימוש לרעה במידע הזה בידי אחרים.
   

 4. אנו עושים כל שביכולתנו על מנת לאבטח את המידע באתר זה. החברה אינה מבטיחה ואינה ערבה לכך, כי חלק או כל מסדי הנתונים שלה, לרבות מידע שנמסר לנו על ידך, לא יפרצו וכי מידע זה לא יגיע לצד שלישי שאיננו מורשה וכל עוד החברה תנקוט באמצעים סבירים היא לא תהיה אחראית לכל נזק, מכל מין וסוג שהוא, שייגרם לך, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מפריצה או השבתה של מסדי הנתונים שלה ו/או לאתר ו/או למחשביה.
   

 5. אתם מביעים הסכמה להעברות הפרטים האישיים המתוארות בסעיף ד' זה.
   

ה. שמירת פרטים אישיים

 1. סעיף זה מפרט את תהליך ומדיניות שמירת הנתונים שלנו, המתוכננים לעזור להבטיח שאנחנו נענים לחובות המשפטיות שלנו הנוגעות לשמירה ולמחיקה של פרטים אישיים.
   

 2. פרטים אישיים שאנחנו מעבדים עבור כל מטרה או מטרות, לא יישמרו יותר מכמה שנדרש עבור מטרה או מטרות אלה.
   

 3. פרטי כרטיס האשראי שלכם אינם נשמרים במאגר המידע של האתר ואינם נגישים לעובדי האתר ו/או לעובדי החברה המפעילה את האתר.
   

 4. על אף ההוראות האחרות בסעיף זה, אנו נשמור מסמכים (כולל מסמכים אלקטרוניים) המכילים נתונים אישיים:

  1. על פי הנדרש מאתנו על פי חוק;

  2. אם לדעתנו המסמכים עשויים להיות רלוונטיים לכל הליך משפטי מתמשך או פוטנציאלי;

  3. על מנת לבסס, להפעיל, או להגן על זכויותינו המשפטיות (כולל אספקה של מידע לאחרים למטרות מניעת הונאה והפחתה של סיכון אשראי).
    

ו. אבטחת הפרטים האישיים שלכם
 

 1. אנו ננקוט משנה זהירות ארגוני וטכני סביר על מנת למנוע את האבדן, השימוש לרעה, או השינוי של הפרטים האישיים שלכם.
   

 2. אנחנו נאחסן את כל הפרטים האישיים שאתם מספקים בשרתים מאובטחים (המוגנים בסיסמא ובחומת אש).
   

 3. כל ההעברות הכספיות הממוחשבות שבוצעו דרך האתר שלנו יהיו מוגנות באמצעות טכנולוגיית הצפנה.
   

 4. אתם מכירים בכך שהשידור של מידע על פני האינטרנט אינו מאובטח מעצם היותו, ואנחנו ללא יכולים להבטיח שנתונים שנשלחים דרך האינטרנט יהיו מאובטחים.
   

 5. אתם אחראים על שמירת הסיסמא בה אתם משתמשים לקבלת גישה לאתר שלנו; אנו לא נבקש מכם את הסיסמא שלכם (למעט בזמן ההתחברות לאתר שלנו).
   

ז. תיקונים
 

אנחנו רשאים ועשויים לעדכן מדיניות זו מעת לעת באמצעות פרסום של גרסה חדשה באתר שלנו ומבלי הצורך ליידע את משתמשי האתר באופן אישי. מועד עדכון מדיניות הפרטיות מופיע בראש העמוד ולכן אנו ממליצים לבחון את מדיניות הפרטיות שלנו לפני כל שימוש באתר ו/או בשירותי החברה. ככל שאינך מסכימ/ה לשינוי כלשהו במדיניות הפרטיות, עליך להפסיק באופן מיידי את השימוש באתר ו/או בשירותי החברה. למעט אם נאמר אחרת, כל שינוי במדיניות הפרטיות יכנס לתוקף מיד עם פרסומו באתר במסגרת מדיניות הפרטיות. האמור במדיניות הפרטיות מיועד לנשים וגברים כאחד. כן, כל האמור במדיניות הפרטיות בלשון יחיד, אם רבים במשמע, ולהפך.


ח. הזכויות שלכם
 

אתם יכולים להורות לנו לספק לכם כל פרט מפרטיכם האישיים שאנו מחזיקים הנוגעים אליכם; אספקת פרטים אלה תהיה כפופה לתנאים הבאים:

1. אספקה של ראיות הולמות עבור הזהות שלכם: לרוב נקבל צילום של הדרכון שלכם באישור נוטריון, יחד עם עותק מקורי של חשבון שירות בו ניתן לראות את הכתובת הנוכחית שלכם.
 

אנחנו עשויים לסרב למסור פרטים אישיים שאתם מבקשים עד למידה המורשית על פי חוק.
 

אתם יכולים להורות לנו בכל עת לא לעבד את הפרטים האישיים שלכם לצורכי שיווק.
 

בפועל, בדרך כלל תבטאו הסכמה מראש לשימוש שלנו בפרטים האישיים שלכם למטרות שיווק, או שאנחנו נספק לכם אפשרות לבחור שלא יעשה בפרטים האישיים שלכם שימוש למטרות שיווקיות.


ט. אתרים צד ג’

האתר שלנו כולל קישורים חיצוניים, ופרטים על אתרים צד ג’. אין לנו שליטה על, ואיננו אחראים על מדיניות הפרטיות והנהלים של כל צד ג’.

י. עדכון מידע

אנא הודיעו לנו במידה ויש צורך לתקן או לעדכן את הפרטים האישיים שאנו מחזיקים עליכם.

יא. עוגיות
 

האתר שלנו משתמש בעוגיות (coockies) עוגייה היא קובץ המכיל מזהה (מחרוזת של אותיות ומספרים) שנשלח על ידי שרת אינטרנט לדפדפן אינטרנט ומאוחסן בדפדפן. אז, המזהה נשלח בחזרה לשרת בכל פעם שהדפדפן מבקש מהשרת להציג דף אינטרנט. עוגיות יכולות להיות או עוגיות “עיקשות” או עוגיות “פעולה” (session): עוגייה עיקשת תאוחסן בדפדפן שלכם ותישאר בתוקף עד תאריך התפוגה שנקבע לה, אלא אם תימחק על ידי המשתמש לפני תאריך התפוגה; עוגיית פעולה, מאידך, תפוג בסוף זמן הגלישה הנוכחי שלכם, כשתסגרו את הדפדפן. בדרך כלל עוגיות לא כוללות מידע שמזהה משתמשים אישית, אבל פרטים אישיים שאנחנו מאחסנים הנוגעים עליכם יכולים להיות מקושרים למידע המאוחסן והמתקבל מתוך עוגיות.  אנחנו משתמשים גם בעוגיות פעולה וגם בעוגיות עיקשות באתר שלנו.
 

 1. השמות של העוגיות בהן אנחנו משתמשים באתר שלנו, והמטרות לשמן הן בשימוש, מפורטות מטה:

  1. אנחנו משתמשים בשירותי Google Analytics ו-Adwords באתר שלנו כדי לזהות מחשב כשמשתמש  מבקר באתר ו/או לעקוב אחרי משתמשים בזמן השימוש שלהם באתר ו/או לאפשר לנו להשתמש בעגלת קניות באתר ו/או לשפר את נוחות השימוש באתר ו/או לנתח את השימוש באתר ו/או לנהל את האתר ו/או למנוע הונאה ולשפר את האבטחה של האתר ו/או להתאים אישית את האתר לכל משתמש ו/או להשתמש בפרסומות ממוקדות שעשויות לעניין במיוחד משתמשים מסוימים;

  2. אם סיימת לגלוש באתר, מומלץ כי תקפידו על יציאה מסודרת בסיום הגלישה והתנתקות מחשבונכם האישי במידה וקיים.
    

 2. רוב האתרים מאפשרים לכם לסרב לשימוש בעוגיות באופן הבא למשל:

  1. באינטרנט אקספלורר (גרסה 10) אתם יכולים לחסום עוגיות בעזרת הגדרות עקיפת הטיפול בעוגיות הזמינות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות אינטרנט,” “פרטיות,” ואז “מתקדם”;

  2. בפיירפוקס (גרסה 24) אתם יכולים לחסום את כל העוגיות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות,” “פרטיות,” ובחירה של “השתמש בהגדרות מותאמות אישית עבור היסטוריה” מתוך התפריט הנפתח, ואז ביטול הזימון של “קבל עוגיות מאתרים”;

  3. ובכרום (גרסה 29), אתם יכולים לחסום את כל העוגיות באמצעות כניסה לתפריט “התאמה אישית ובקרה,” ואז ללחוץ על “הגדרות,” “הצג הגדרות מתקדמות,” ו-“הגדרות תוכן,” ואז לבחור באפשרות “חסום אתרים מהגדרה של נתונים” תחת הכותרת “עוגיות.”

לחסימה של כל העוגיות תהיה השפעה שלילית על נוחות השימוש שלכם באתרים רבים.
אם תחסמו עוגיות, לא תוכלו להשתמש בכל האפשרויות שבאתר שלנו.

 

 1. אתם יכולים למחוק עוגיות שכבר מאוחסנות במחשב שלכם באופן הבא למשל:

  1. בדפדפן אינטרנט אקספלורר (גרסה 10), אתם צריכים למחוק קבצי עוגיות ידנית (תוכלו למצוא הוראות לכך בכתובת http://support.microsoft.com/kb/278835 );

  2. בפיירפוקס (גרסה 24), אתם יכולים למחוק עוגיות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות,” ו-“פרטיות”, ואז לבחור “השתמש בהגדרות מותאמות אישית עבור היסטוריה”, וללחוץ על “הצג עוגיות,” ואז “הסר את כל העוגיות”;

  3. ובכרום (גרסה 29), אתם יכולים למחוק את כל העוגיות באמצעות כניסה לתפריט “התאמה אישית ובקרה,” ואז ללחוץ על “הגדרות,” “הצג הגדרות מתקדמות,” ו-“נקה נתוני גלישה,” ואז לבחור באפשרות “מחק עוגיות ונתונים אחרים של אתרים ותוספים,” ולבסוף ללחוץ “נקה נתוני גלישה.”

 2. למחיקה של עוגיות תהיה השפעה שלילית על נוחות השימוש שלכם באתרים רבים.

 

על מדיניות פרטיות זו יחול הדין הישראלי והוא יפורש לפיו. סמכות השיפוט בכל עניין הנובע ממדיניות פרטיות זו תהא של לבית המשפט המוסמך במחוז תל אביב-יפו 

קרדיט: מסמך זה נוצר בעזרת תבנית של SEQ Legal ונוסחו הותאם ושונה באדיבותם של Website Planet www.websiteplanet.com

bottom of page